Būreliai

Archyvas:

"Stop kadras"

Paskelbta 2020-01-20

Keletas dramos būrelio ,,Stop kadras" narių, vėjuotą vakarą, vyko į vaikų klubą ,,Kibirkštis". Stebėjome teatro studijos ,,Neribotai" sukurtą spektaklį ,, Aš, mes ir lapė" (vadovė Orinta J.), susipažinome su teatro studijos ,,Bildukas" drabužine (vadovė Danguolė G.), skanavome karštą šokoladą.

Informaciją parengė J. Rinevienė

Fotografų dirbtuvėse

Paskelbta 2019-12-23

Pasitikdami gražiausias metų šventes, fotografų būrelio nariai lankėsi ŠPRC fotografų dirbtuvėse.

Mokytoja Lina papasakojo apie fotografiją, studijas, asmeninę patirtį... Ir pakvietė į gražiai papuoštą studiją fotosesijai. Mėgavomės, pozavome, išėjome  iš dirbtuvių šventiškai nusiteikę.

 

                                                                            Vadovė Giedrė Gabšienė

 

Susitikimas su gamtos filmų kūrėju Valdu Mikolaičiu

Paskelbta 2019-10-08

Spalio 2 d. fotografų būrelio nariai vyko į Jaunųjų gamtininkų centrą susitikti su gamtos filmų kūrėju Valdu Mikolaičiu. Autorius papasakojo apie savo atrastą pomėgį fotografuoti įvairius vabzdžius, apie paties patobulintą filmavimo aparatūrą... ir pakvietė pažiūrėti jo sukurtus filmus: „Gilinukai“, „ Pavienės bitės“ bei „Vorų ratilinis“.

 

                                                                                 Parengė  Giedrė Gabšienė

ĮDĖJĄ „PADIKTAVO“ PAKUOTĖS

Paskelbta 2019-05-29

 

                      Gamtinių ir dirbtinių medžiagų tyrinėtojos penktokė Lavija, devintokės Aurelija, Karolina Kornelija ir Ugnė užsiėmimų metu kūrė darbelius pagal pakuotes nuo grūdinių produktų.

                      Aurelija ir Ugnė naudojo moliuskų kriaukles, Karolina Kornelija – graikiškų riešutų kevalus, medžio pjuvenas, kankorėžių žvynelius, Lavija – sudžiovintus gėlių žiedelius, kamštinę medžiagą, medieną.

                      Pasigrožėkime visi – „Sparnuotosios supynės“, „Princesė ir elgeta“, „Entomologė“.

 

Fotografijų autorė 9a kl. mokinė Aurelija Paulauskaitė.

 

                      Informaciją parengė būrelio vadovė  Dainė Bagdonaitė.

 

Kiekviena pabaiga veda į kažko pradžią...

Paskelbta 2019-02-05

Su šiltais prisiminimais ir jaukiu vakaru teatro burelio "Stop kadras" nariai kuriam laikui atsisveikino su vadove D. Vilcine ir šiltai sutiko naująją J. Rinevienę. Naujoji vadovė drąsiai priėmė naujus iššukius ir pasiryžo net dvi kolektyvo grupes su dviem skirtingiais spektakliais vesti premjerų link, kurios numatytos mokslo metų pabaigoje. Kolektyvo nariai nuveikę nemažai darbo ir įdėję daug pastangų pažadėjo ne tik pradžiuginti bendruomenės narius savo spektakliais, bet ir nenuvilti buvusios vadovės, kuri pažadėjo atvykti į premjeras. 
Sėkmės, dideli mano vaikai.
Informaciją rengė D. Vilcinė.