Būreliai

2

Archyvas:

Spektaklis tik merginoms

Paskelbta 2018-10-05

Š.m. spalio 4 d. 9-10 klasių mergaitės su auklėtoja J. Rineviene ir teatro būrelio vadove D. Vilcine vyko į Naisių bendruomenės kultūros rūmus, kuriuose šiomis dienomis vyksta tarptautinis teatrų vaikams ir jaunimui asitežo festivalis. Žiūrėjome spektaklį skirtą tik merginoms "Seen". Tai labai jautri apie valgymo sutrikimų kamuojamą paauglę, visas kūrybinis procesas, tai muzikos, judesio, mados (fashion) ir teatro sintezė. „Seen“ – kiekvienam, besinaudojančiam facebook paskyra atpažįstamas žodis. Jis liudija, kad tavo išsiųsta žinutė buvo perskaityta, tačiau į ją nesureaguota. Paauglių žodžiais tariant „praignoruota“. Neretai atviriausius pasakojimus vienas kitam draugai išrašo naudodamiesi šiuolaikinėmis technologijomis. Dažnas pirmąjį myliu išsiunčia žinute ar garso įrašu. Arba vienas iš draugų atvirai papasakoja, kad jaučiasi blogai ir norėtų pasikalbėti, tačiau vietoje nuoširdaus kvietimo susitikti pamato seen. 

Gamtinių ir dirbtinių medžiagų bandymas

Paskelbta 2018-09-26

Mokinės, pasirinkusios būrelio „Gamtinių ir dirbtinių medžiagų tyrinėtojai“  užsiėmimus sukūrė staltiesėles, naudodami dažinius augalus. Audinį margino, prisirinkusios įvairių spalvų augalo dalių.

Augaliniams dažams įtvirtinti audinyje naudojo vario sulfato tirpalą.

Pasigrožėkite darbo rezultatu.

 

Informaciją pateikė būrelio vadovė Dainė Bagdonaitė

Floristinio kilimo pleneras „Rudens žiedas Lietuvai“

Paskelbta 2018-09-19

Floristikos menas tampa neatsiejama mūsų aplinkos dalimi. Tai meno sritis, iš kurios galime mokytis estetikos, ieškoti naujų formų, išraiškos priemonių, kuriomis galime reikšti savo mintis ir jausmus. Rugsėjį, kol gamta mus džiugina gėlių, vaisių, lapų spalvų įvairove ir šiltomis saulėtomis dienomis, mokyklos kieme organizuotas tradiciniu jau tapęs Floristinio kilimo pleneras. Visą savaitę mokiniai su auklėtojais rinko ir kaupė gamtinę medžiagą - pušies kankorėžius, kaštonus, obuolius ir gėles, kuriuos šiandien panaudojo kurdami vieną bendrą floristinį kilimą „Rudens žiedas Lietuvai.“

Informaciją pateikė Daiva Stankaitienė

Teatro būrelio išvyka į spektaklį

Paskelbta 2018-09-07

Teatro būrelis startuoja su didžiuliu entuziazmu. Būrelio nariai ne tik padovanojo savo spektaklį "Kivirčai" tėveliams mokslo metų pradžios šventėje, bet ir semiasi naujų idėjų ir tikslų šiuo metu Šiauliuose vykstančiame vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje "Baltoji varnelė 2018". Stebėjome jaunimui skirtą spektaklį "Meilė, džiazas ir velnias", kurį pristatė Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras "Saula". Aptariant matytą spektaklį, mokiniai išreiškė savo susižavėjimą ir iškelė klausimą: o mes taip galėtume?

Informaciją rengė D. Vilcinė

Spektaklio "Kivirčai" premjera

Paskelbta 2018-06-07

Prieš paskutinę mokslo metų savaitę teatro būrelio "Stop kadras" nariai padovanojo mokyklos bendruomenei spektaklio "Kivirčai" premjerą. Tai linksma ir nuotaikinga istorija, kurioje narpliojamos problemos, aprašytos prieš daugiau nei 200 metų, tačiau aktualios ir šiais laikais. Tikrą euforiją sukėlė žiūrovų reakcijos, plojimai ir pagyrimai po spektaklio. Smagu pasijusti tikrais aktoriais ir patirti, koks malonus jausmas po ilgų ir varginančiu repeticijų mėgautis tuo, ką darai.

Informaciją pateikė spektaklio režisierė D. Vilcinė

...kai darbo vaisiai saldūs

Paskelbta 2018-06-05

Po pirmosios dramos būrelio "Stop kadras" premjeros "Vilkas ir ožiukai" su jaunesniaisiais būrelio nariais susitikome ir aptarėme darbo rezultatus, savo sėkmes ir nesėkmes, pasidalijome džiaugsmais ir lūkesčiais, aptarėme ateinančių metų planus. Aišku viena - kas daug dirba, tas ir mėgaujasi darbo rezultatais. 

Informaciją parengė D. Vilcinė

Teatro būrelio "Stop kadras" premjera "Vilkas ir ožiukai"

Paskelbta 2018-06-01

Gegužės 31 d. teatro būrelio jaunesniųjų mokinių grupė padovanojo savo pirmąją premjerą mokyklos bendruomenei. "Vilkas ir ožiukai" tai linksma ir pamokanti istorija apie piktus vilko sumanymus, apie begalinę meilę mamai, apie tai, kad galiausiai viskas baigiasi laimingai. Nors pirmojo karto jaudulys virpino širdeles, tačiau žiūrovų plojimai ir šypsenos atperka viską. Režisierė D. Vilcinė

Pasirodymas teatro festivalyje „Saulės skraistė“

Paskelbta 2018-05-09

Š.m. gegužės 9 d. 5-9 klasių mokiniai, lankantys dramos būrelį „Stop kadras“ pasirodė specialiųjų mokyklų teatro festivalyje „Saulės skraistė“ ir pristatė du nuotaikingus spektaklius. Mažesniųjų grupė parodė spektaklį „Vilkas ir ožiukai“, o vyresniųjų grupė – spektaklio „Kivirčai“ ištrauką. Jaunieji aktoriai ne kartą sukėlė žiūrovų juoko bangą, patys pasisėmė naujos gyvenimiškos patirties, o kolegų iš kitų mokyklų buvome puikiai įvertinti. Jaudulys atslūgo ir liko tik gražūs prisiminimai.

Dramos būrelio nariai abu pasirodymus ketina parodyti ir mūsų mokyklos bendruomenės nariams mokslo metų pabaigoje.

Informaciją pateikė D. Vilcinė

Skautai 100- mečio šventėje „Jurginės Vilniaus miestui“

Paskelbta 2018-04-27

Balandžio 21 dieną skautai vyko į Vilnių, kur minėjo skautų globėjo Šv. Jurgio dieną. Nuo pat ryto apie 2000 skautų žygiavo Gedimino prospektu ir sveikino miesto gyventojus. Eiseną užbaigė rikiuotėje, Katedros aikštėje. Toliau pagal paskirtą skautams programą, jie buvo suskirstyti į grupeles. Keliaudami po visą miestą, turėjo vykdyti orientacinio žaidimo užduotis. Skautų galutinis taškas - Vingio parkas, kuriame vyko koncertas. Ant scenos pasirodė daug įžymių grupių bei atlikėjų.

Nuotraukų autorė - Šarūnė Katinaitė

Informaciją pateikė Iveta Purytė.

Daugiau šventės atgarsių čia ir čia

Floristikos būrelio veikla

Paskelbta 2018-04-26

Nuo ankstyvo pavasario pradėjome ruoštis Mamos dienos šventei. Kūrėme įvairius darbelius, kad gegužės pirmąjį sekmadienį turėtume kuo pradžiuginti brangiausią žmogų - Mamą. Mokiniams patiko kurti papuošalą iš odos, panaudojant gintarėlius, jūroje nugludintus akmenukus, kriauklytes, paveikslą iš džiovintų augalų ir floristinę puokštę iš pavasarį žydinčių gėlių ir jau spėjusių išskleisti spalvotus lapelius krūmų šakelių.

Informaciją pateikė Daiva Stankaitienė