Būreliai

Archyvas:

Susitikimas su gamtos filmų kūrėju Valdu Mikolaičiu

Paskelbta 2019-10-08

Spalio 2 d. fotografų būrelio nariai vyko į Jaunųjų gamtininkų centrą susitikti su gamtos filmų kūrėju Valdu Mikolaičiu. Autorius papasakojo apie savo atrastą pomėgį fotografuoti įvairius vabzdžius, apie paties patobulintą filmavimo aparatūrą... ir pakvietė pažiūrėti jo sukurtus filmus: „Gilinukai“, „ Pavienės bitės“ bei „Vorų ratilinis“.

 

                                                                                 Parengė  Giedrė Gabšienė

ĮDĖJĄ „PADIKTAVO“ PAKUOTĖS

Paskelbta 2019-05-29

 

                      Gamtinių ir dirbtinių medžiagų tyrinėtojos penktokė Lavija, devintokės Aurelija, Karolina Kornelija ir Ugnė užsiėmimų metu kūrė darbelius pagal pakuotes nuo grūdinių produktų.

                      Aurelija ir Ugnė naudojo moliuskų kriaukles, Karolina Kornelija – graikiškų riešutų kevalus, medžio pjuvenas, kankorėžių žvynelius, Lavija – sudžiovintus gėlių žiedelius, kamštinę medžiagą, medieną.

                      Pasigrožėkime visi – „Sparnuotosios supynės“, „Princesė ir elgeta“, „Entomologė“.

 

Fotografijų autorė 9a kl. mokinė Aurelija Paulauskaitė.

 

                      Informaciją parengė būrelio vadovė  Dainė Bagdonaitė.

 

Kiekviena pabaiga veda į kažko pradžią...

Paskelbta 2019-02-05

Su šiltais prisiminimais ir jaukiu vakaru teatro burelio "Stop kadras" nariai kuriam laikui atsisveikino su vadove D. Vilcine ir šiltai sutiko naująją J. Rinevienę. Naujoji vadovė drąsiai priėmė naujus iššukius ir pasiryžo net dvi kolektyvo grupes su dviem skirtingiais spektakliais vesti premjerų link, kurios numatytos mokslo metų pabaigoje. Kolektyvo nariai nuveikę nemažai darbo ir įdėję daug pastangų pažadėjo ne tik pradžiuginti bendruomenės narius savo spektakliais, bet ir nenuvilti buvusios vadovės, kuri pažadėjo atvykti į premjeras. 
Sėkmės, dideli mano vaikai.
Informaciją rengė D. Vilcinė.

Spektaklis tik merginoms

Paskelbta 2018-10-05

Š.m. spalio 4 d. 9-10 klasių mergaitės su auklėtoja J. Rineviene ir teatro būrelio vadove D. Vilcine vyko į Naisių bendruomenės kultūros rūmus, kuriuose šiomis dienomis vyksta tarptautinis teatrų vaikams ir jaunimui asitežo festivalis. Žiūrėjome spektaklį skirtą tik merginoms "Seen". Tai labai jautri apie valgymo sutrikimų kamuojamą paauglę, visas kūrybinis procesas, tai muzikos, judesio, mados (fashion) ir teatro sintezė. „Seen“ – kiekvienam, besinaudojančiam facebook paskyra atpažįstamas žodis. Jis liudija, kad tavo išsiųsta žinutė buvo perskaityta, tačiau į ją nesureaguota. Paauglių žodžiais tariant „praignoruota“. Neretai atviriausius pasakojimus vienas kitam draugai išrašo naudodamiesi šiuolaikinėmis technologijomis. Dažnas pirmąjį myliu išsiunčia žinute ar garso įrašu. Arba vienas iš draugų atvirai papasakoja, kad jaučiasi blogai ir norėtų pasikalbėti, tačiau vietoje nuoširdaus kvietimo susitikti pamato seen. 

Gamtinių ir dirbtinių medžiagų bandymas

Paskelbta 2018-09-26

Mokinės, pasirinkusios būrelio „Gamtinių ir dirbtinių medžiagų tyrinėtojai“  užsiėmimus sukūrė staltiesėles, naudodami dažinius augalus. Audinį margino, prisirinkusios įvairių spalvų augalo dalių.

Augaliniams dažams įtvirtinti audinyje naudojo vario sulfato tirpalą.

Pasigrožėkite darbo rezultatu.

 

Informaciją pateikė būrelio vadovė Dainė Bagdonaitė

Floristinio kilimo pleneras „Rudens žiedas Lietuvai“

Paskelbta 2018-09-19

Floristikos menas tampa neatsiejama mūsų aplinkos dalimi. Tai meno sritis, iš kurios galime mokytis estetikos, ieškoti naujų formų, išraiškos priemonių, kuriomis galime reikšti savo mintis ir jausmus. Rugsėjį, kol gamta mus džiugina gėlių, vaisių, lapų spalvų įvairove ir šiltomis saulėtomis dienomis, mokyklos kieme organizuotas tradiciniu jau tapęs Floristinio kilimo pleneras. Visą savaitę mokiniai su auklėtojais rinko ir kaupė gamtinę medžiagą - pušies kankorėžius, kaštonus, obuolius ir gėles, kuriuos šiandien panaudojo kurdami vieną bendrą floristinį kilimą „Rudens žiedas Lietuvai.“

Informaciją pateikė Daiva Stankaitienė

Teatro būrelio išvyka į spektaklį

Paskelbta 2018-09-07

Teatro būrelis startuoja su didžiuliu entuziazmu. Būrelio nariai ne tik padovanojo savo spektaklį "Kivirčai" tėveliams mokslo metų pradžios šventėje, bet ir semiasi naujų idėjų ir tikslų šiuo metu Šiauliuose vykstančiame vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje "Baltoji varnelė 2018". Stebėjome jaunimui skirtą spektaklį "Meilė, džiazas ir velnias", kurį pristatė Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras "Saula". Aptariant matytą spektaklį, mokiniai išreiškė savo susižavėjimą ir iškelė klausimą: o mes taip galėtume?

Informaciją rengė D. Vilcinė

Spektaklio "Kivirčai" premjera

Paskelbta 2018-06-07

Prieš paskutinę mokslo metų savaitę teatro būrelio "Stop kadras" nariai padovanojo mokyklos bendruomenei spektaklio "Kivirčai" premjerą. Tai linksma ir nuotaikinga istorija, kurioje narpliojamos problemos, aprašytos prieš daugiau nei 200 metų, tačiau aktualios ir šiais laikais. Tikrą euforiją sukėlė žiūrovų reakcijos, plojimai ir pagyrimai po spektaklio. Smagu pasijusti tikrais aktoriais ir patirti, koks malonus jausmas po ilgų ir varginančiu repeticijų mėgautis tuo, ką darai.

Informaciją pateikė spektaklio režisierė D. Vilcinė