Atrask savo talentą!

Paskelbta 2016-12-12

VŠĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras, kartu su partneriais, prisijungė prie Europos profesinių gebėjimų savaitės - Atrask savo talentą! Tai iniciatyva, kuria siekiama, kad profesinis mokymas, padedantis įgyti kokybiškų įgūdžių ir susirasti darbą, būtų patrauklesnis. Mokymo centras prie iniciatyvos prisijungė, paleisdamas po Lietuvą technologijų mokyklą ant ratų (infomobilį/mobiliąja laboratoriją) - inovatyvia technologijų ir inžinerinio mokymo įranga aprūpintą specialų autobusą.

Gruodžio 9 d. mobilioji laboratorija lankėsi Šiauliuose ir mūsų mokyklos 8-10 kl. mokiniai turėjo unikalią galimybę joje apsilankyti. Čia jie susipažino su pažangiomis profesijomis: suvirintoju elektra, suvirintoju pusautomačiu, metalų suvirintoju bei pjaustytoju elektra ir dujomis, santechniku ir šaltkalviu. Sužinojo apie modernias mokymosi ir karjeros galimybes, išbandė technines užduotis, stimuliacijas ir žaidimus.