Dalyvavimas šalies 5-12 klasių mokinių (anglų k. ir meninės raiškos) konkurse „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“

Paskelbta 2018-05-11

Posakiai kaip gėlės puošia kalbą. Norint gerai išmokti ir vartoti kalbą, neužtenka mokėti gramatiką, paskirus žodžius, labai svarbi kalbos klodų dalis yra posakiai. Juose sutelkta tautos istorija, kultūra ir charakteris. Jų naudojimas rašytinėje ir šnekamojoje kalboje parodo kalbos mokėjimo lygį.

Respublikiniame „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“ konkurse dalyvavo devyni mūsų mokyklos mokiniai: Aistė Kazlauskaitė (6 kl.), Erikas Marcinkevičius (6 kl.), Justas Rudokas (6 kl.), Aurelija Paulauskaitė (8 kl.), Ugnė Žitkevičiūtė (8 kl.), Justina Alejūnaitė (9 kl.), Kamilė Liutvinaitė (9 kl.), Iveta Purytė (9 kl.), Kornelija Purytė (10 kl.).

Konkurso tikslas – ugdyti mokinių meninę raišką, kūrybinius gebėjimus ir kalbinius įgūdžius. Konkurso dalyviai turėjo giliau pažvelgti į vaizdingus posakius ir išreikšti savo požiūrį, supratimą bei jausmus pasirinkta kompiuterinės grafikos programa. Paveikslėlių iš interneto ar iš kitų šaltinių naudoti nebuvo galima.

Kūrinių darbų paroda vyks Šiaulių Povilo Višinskio bibliotekoje 2018 m. gegužės 14 – birželio 02 d. Kviečiame apsilankyti.

 

Informaciją parengė Anželika Grigaliūnė