Išvyka į Krekenavos regioninį parką

Paskelbta 2017-06-06

Už gerą elgesį, bendruomeniškumą, aktyvų dalyvavimą mokyklos gyvenime ir savanorystę mokiniai buvo skatinami kultūrine-pažintine išvyka į Krekenavos regioninį parką. Mokiniai susipažino su lankytojų centro  ekspozicija „Nevėžio upės senvagių įvairovė“. Ekskursantai nuo apžvalgos bokšto 25 m. aukštyje įrengtos apžvalgos aikštelės  grožėjosi Nevėžio slėnio senvagėmis, Krekenavos miestelio ir jo apylinkių panorama. Šalia bokšto pasivaikščiojo Pojūčių taku. Čia laukė įvairūs nuotykiai: mokiniai sūpuoklėse pajuto vėjo stiprumą, kūrė savo muzikinę melodiją, basomis išbandė skirtingus žemės paviršius, išmėgino natūralų medžio masažą, pajuto medžio energiją natūraliame guolyje. Vėliau Pašilių stumbryne susipažino su stambiausiais laukiniais Lietuvos gyvūnais – Europos stumbrais. Kelionė buvo kupina geros nuotaikos ir neišdildomų įspūdžių.