Išvyka į Tytuvėnus

Paskelbta 2019-03-22

Kovo 21 dieną 5, 8 klasių mokiniai ir jų auklėtojos  praleido popietę kitaip nei įprasta. Nuvykome į  kaimo turizmo sodybą "Gaja", kuri yra įsikūrusi nuostabiame Dubysos slėnyje. Vizito tikslas- pasiimti Užgavėnių kaukių konkurse laimėtus I, II ir III vietos diplomus. Sodybos šeimininkė Jolita pakvietė apžiūrėti aplinką ir  ten įkurtą mini zoo. Pamatėme kupranugarį, lamas, avis, ožkas, arklius, dekoratyvinius paukščius ir daug kitų gyvūnų.  

Vėliau nuvažiavome į Tytuvėnų vienuolyną. Gidė papasakojo kaip prieš daugelį metų ten gyveno ir meldėsi vienuoliai. Pamatėme bažnyčią, vienuolyno biblioteką ir celes, kuriose gyveno vienuoliai.

Kelionę baigėme pavakariais ant ežero kranto. Grįžome pailsėję, su džiugia nuotaika.

Auklėtojos M. Veličkaitė, D. Čikun ir V. Kankalienė