Judėkime muzikos ir šokio ritmu

Paskelbta 2017-05-25

Gegužės 23 d. mūsų mokykloje mankštinosi visi, netgi atvykę svečiai, kadangi vyko sveikatingumo fiesta „Judėkime muzikos ir šokio ritmu“. Renginio metu kiekvienos klasės komanda bei svečiai -  lopšelių-darželių „Pasaka“ ir „Žirniukas“ auklėtiniai, pristatė ketureilį, skanduotę sveikatos tema ir savo mankštos kompleksą. Tikrai buvo smagu stebėti ir mankštintis kartu su visais. Su didele energija, geros nuotaikos užtaisu renginį pradėjo mūsų mažieji svečiai. Jiems nenusileido ir mūsų mokyklos mokiniai. Sunkus darbas teko komisijai, kadangi reikėjo išrinkti komandas, pelniusias nominacijas už masiškumą, ritmą, sinchroną bei įvaizdį. Tuo metu visi renginio dalyviai, o mūsų buvo tikrai nemažai, judėjome nuotaikingos muzikos bei šokio ritmu. Buvo daug emocijų, geros nuotaikos, plojimų. Renginio dalyviai ir svečiai buvo apdovanoti diplomais, padėkomis ir saldžiais prizais. Svečius mokykla pavaišino deguonies kokteiliais ir pasiūlė atsipūsti relakso kabinete. Išsiskirstėme su puikia nuotaika.