Karjeros ugdymo diena

Paskelbta 2016-11-28

Lapkričio 23 dieną mokykloje vyko karjeros ugdymo diena – nepamokinės veiklos diena – 1-10 klasių mokiniams. Klasių veiklos buvo labai įvairios, dinamiškos ir nenuobodžios. Pradinukai ir V klasės mokiniai vyko į Šiaulių televiziją, kur stebėjo, kaip ir kokioje aplinkoje  kuriamos laidos. Susipažino su operatoriaus, laidų vedėjo ir kitomis televizijos darbuotojų profesijomis. Patys bandė pabūti laidos vedėjais.

Vyresnių klasių mokiniai svečiavosi Šiaulių profesinio rengimo centre. Kiekviena klasė aplankė skirtingą profesinės mokyklos skyrių: šeštokai  pabuvojo mechanikos skyriuje, septintokai – statybos skyriuje, aštuntokai – buitinių paslaugų skyriuje, devintokai – technologijų skyriuje, o dešimtokai – prekybos ir verslo skyriuje. Mokiniai susipažino su ŠPRC įgyjamomis specialybėmis. Domėjosi reikalingais mokymosi dalykais. Sužinojo, kokiomis savybėmis turi pasižymėti susipažintos specialybės atstovai. Vaikai domėjosi, kokia galimybė įsidarbinti Lietuvoje ir užsienyje, koks uždarbis.

Grįžę į mokyklą, mokiniai ruošė skaidres ir pristatymus. Patirti įspūdžiai apibendrinti vakaronės metu, kurią žaismingai vedė auklėtoja Justė ir jos ugdytinė Austėja.