Mokyklos bendruomenei iškilmingai įteikti naujojo autobusiuko raktai

Paskelbta 2018-09-14

Prieš metus mokyklos baseino atidarymo šventėje išbandėme sanatorinės mokyklos "oro linijas" – skridome lėktuvu į sveikatą. O šiandien didžiuodamiesi išbandėme naują transporto priemonę, ilgai lauktą ir išsvajotą mūsų naujų kelionių įgyvendintoją - naująjį autobusiuką. Šioje kelionėje kartu su mumis dalyvavo LR seimo narys Stasys Tumėnas, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gintautas Sitnikas bei Švietimo skyriaus vedėja Edita Minkuvienė. Kartu su mokyklos vadove Lijana Giedraitiene buvo perkirpta raudona juostelė ir mokyklos vairuotojui įteikti autobuso rakteliai. O patys pažangiausi mokiniai išvyko į pirmąją kelionę - alpakų ūkį Dargaičių kaime.

Naujas autobusas mūsų bendruomenei labai reikalingas, nes mokykloje mokosi mokiniai iš visos Lietuvos, autobusas padeda mokiniams ne tik pasiekti autobusų stotį, bet ir paįvairinti kasdienį ugdymą keičiant ugdymo aplinkas, nuvykti į skirtingas edukacijas, ekskursijas. Ankstesnė susisiekimo priemonė, senasis 1990 metų Mercedes Benz autobusas, nuvažiavęs 597333 kilometrus, tiesiog paseno ir techninių apžiūrų centras nebeleido jo daugiau eksploatuoti. Mokiniai turi būti vežiojami saugiai. Todėl naujasis autobusiukas yra didžiausias mūsų šių 2018-2019 mokslo metų džiaugsmas.

Informaciją rengė D. Vilcinė