Mokytojo dienos rytmetys

Paskelbta 2018-10-05

Rytas prasidėjo kitaip - netradicine kvalifikacijos tobulinimo programa mokytojams. Dešimtokės Viktorija ir Austėja pakvietė mokytojus atsidurti kitoje pusėje ir patobulinti savo kompetencijas trijose pamokose. Pirmoji - gydomoji kūno kultūra su integruota lietuvių kalba, sukėlė daug azarto ir adrenalino; antroji - gyvenimo įgūdžių ugdymo pamoka, kurioje reikėjo pademonstruoti savo visuotinio išprusimo žinias, logiką bei praktinius gebėjimus; trečioji - klasės valandėlė su socialinių įgūdžių ugdymu. Visos pamokos vyko su puikiu humoro prieskoniu ir juoko terapija. Kompetencijos įrodytos ir kiekvienas mokytojas gavo ypatingo mokytojo sertifikatą. Mokytojo dienos proga, mokytojus sveikino ir kiti kolektyvo nariai: medicinos ir valgyklos darbuotojai. O rytmetį užbaigė skanios vaišės ir sveikatą stiprinantis deguonies kokteilis.

Informaciją rengė D. Vilcinė