Netradicinė diena "Kartų diena"

Paskelbta 2018-10-27

Šį rytą mokykloje šurmuliuoja ne tik mokiniai ir mokytojai, bet ir jų tėveliai, buvę mokytojai, kiti kviestiniai svečiai. Kaip smagu sužinoti, kad viena mama piešia autoportretus, kitos moko pasigaminti skanių užkandžių, treti kviečia į technikos, mokslo bei kūrybos pasaulį. Ir visa tai daro mūsų patys artimiausi žmonės, nedrąsiai dalijasi savo patirtimi. Pradinukams apie autoportretus ir jų leidybą pasakojo Pauliaus Nemeikščio mamytė, 5-6 klasių mokiniams pamokėlę apie vėlinių prasmę vedė buvusi auklėtoja Olivija Mikolaitienė, 7-okai kartu su Artur Dmitrijev kalbėjosi apie karininko profesiją. 8a ir 8b klasių mokiniai kartu su Modesto Buivydo tėveliais gamino medinius skirtukus knygoms, devintokus aplankė buvusi auklėtojos G. Gabšienės mokinė Ingrida Morkevičienė, o dešimtokai susitiko su buvusiomis auklytėmis Aušra Navickiene ir Zoolina Jašinskiene. Popietę vainikavo estafetės ir plaukimas mokyklos baseine.