„Pažink pasaulį futbolo aikštėje"

Paskelbta 2019-05-27

Gegužės 23-25 dienomis Šiaulių sanatorinės mokyklos mokiniai dalyvavo socialiniame projekte „Pažink pasaulį futbolo aikštėje". Šiais metais renginys vyko Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos centre. Tradicinėje futbolo šventėje sulaukta per 200 dalyvių, kurie buvo suskirstyti į įvairias pasaulio futbolo rinktines. Mūsų mokyklos vaikai gynė Maltos futbolo rinktinės garbę.

Pirmąją šventės dieną po varžybų vaikai kartu su vadovais aplankė Kauno zoologijos sodą, o vakare visi rinkosi į talentų vakarą, kuriame mūsų mergaičių sukurtas šokis sulaukė gausių aplodismentų bei buvo apdovanotos prizu. Antrąją diena vaikai pradėjo aplankydami „Forum cinemas" kino teatrą, kuriame žiūrėjo animacinį filmą. 

Ši sporto šventė vaikams paliko neišdildomą įspūdį, per kurią vaikai susirado naujų draugų, praplėtė savo akiratį bei turiningai praleido laiką.

Informaciją parengė K. Eizintas