Projektas „Atrask save“

Paskelbta 2018-01-26

Sausio 25 dieną Šiaulių sanatorinėje mokykloje svečiavosi Giedrė Paliulienė iš Šiaulių Jaunimo centro ir pristatė projektą „Atrask save“. Viešnia susitikimo metu supažindino aštuntokus  su projekto „Atrask save“ tikslu ir kam jis skirtas.  Šis projektas suteikia galimybę jaunimui sužinoti daugiau informacijos apie profesijas ir pasirinkti tinkamiausia sau. Projekte dalyvauja jaunimas nuo 15 iki 29 metų.Giedrė Paliulienė dalijosi patirtimi apie profesijas, pateikė profesijos pasirinkimo pavyzdžių iš asmeninės patirties. Supažindino mokinius su įstaigomis, kurios suteikia profesijas bei informavo apie įstaigas, kurios rengia trumpalaikius kursus. Aštuntokai dalyvavo praktinėje veikloje žmonių tipai profesijai pasirinkti.

Informaciją parengė J. Petrauskienė