Projektinė NordPlus Junior savaitė Taline

Paskelbta 2018-11-13

Š. m. lapkričio 5-9 dienomis mūsų mokyklos 7-10 klasių mokiniai buvo išvykę į Estijos sostinę Taliną, kur dalyvavo Nordplus Junior projekte "Kuriame ateities mokyklą". Projekto metu dirbdami grupėse su mokiniais iš Estijos, Latvijos ir Suomijos kūrė ateities mokyklos viziją, projektavo patalpas, aptarė ugdymo procesą, įvairias veiklas ir pan. Tačiau mokiniai ne tik dirbo, bet ir aplankė "Klimt" parodą, Jūrininkystės muziejų, dalyvavo ekskursijoje po Talino senamiestį, vaikščiojo po Kadriorg parką atlikdami užduotis. Talino mokykloje (Tallinna Linnamae Vene Litseum) taip pat žaidė įvairius susipažinimo, bendravimo įgūdžių lavinimo žaidimus, dalyvavo teatro studijos užsiėmime - išbandė savo aktorinius gebėjimus, šoko diskotekoje. Laikas prabėgo greitai, atsisveikinti buvo sunku, tačiau tikimės kovo mėnesį susitikti Suomijoje.

Informaciją pateikė V. Lunskis

Patirties pasidalinimo pristatymas