Respublikinė specialiųjų mokyklų mokinių konferencija „Gamtos atradimai vaiko akimis“

Paskelbta 2017-05-29

Gegužės 24 dieną dalyvavome Respublikinėje specialiųjų mokyklų mokinių konferencijoje „Gamtos atradimai vaiko akimis“, kuri vyko Kurtuvėnų regioninio parko Vainagių medelyno poilsiavietėje. Susirinko gausus būrys dalyvių  iš Šiaulių logopedinės mokyklos, Šiaulių „Ringuvos“ specialiosios mokyklos, Raseinių specialiosios mokyklos, Klaipėdos raj. Lapių pagrindinės mokyklos,  Radviliškio raj. Grinkiškio J. Poderio gimnazijos, Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus ir iš mūsų mokyklos bei konferencijos šeimininkai – Šiaulių specialiojo ugdymo centras. Sanatorinę  mokyklą atstovavo merginų vokalinis ansamblis ir solistė Goda Šakytė, vadovaujamos mokytojos Akvilės Greičiūnaitės-Rakickienės. Stendinį pranešimą parengė 7 kl. mokinės Laura ir Augustė. Pranešimą apipavidalino spalvingais piešiniais 10 kl. mokinė Aneta.  Joms pagelbėjo ir konsultavo mokytojai Dainė Bagdonaitė ir Saulius Dovydaitis. Konferencijoje ne tik įgavome daugiau gamtinių žinių, bet ir galėjome dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėlėse, pasidžiaugti gražia gamta ir puikiu oru.