Ugdymo karjerai diena

Paskelbta 2019-04-12

Balandžio 11 dieną mokykloje organizuota Ugdymo karjerai diena. Tradicines pamokas pakeitė mokinių išvyka į Šiaulių darbo rinkos mokymo centrą. Susitikimo metu mokiniams papasakojo apie pagrindines centro veiklas.  Vaikai domėjosi, kokių profesijų galima įgyti mokymo centre, kalbino profesijų mokytojus, stebėjo užsiėmimus. Būsimosios kirpėjos parodė, ko yra išmokusios ir mergaites gražiai sušukavo. Grupelė išbandė manikiūrininko darbą. Floristų klasėje pamokė pasigaminti velykinę dekoraciją. Aštuoni mokiniai turėjo galimybę išbandyti kulinaro-konditerio profesiją ir pasigaminti dešrainių.  Pardavėjo profesijos paslapčių galima buvo sužinoti imituotoje klasėje-parduotuvėje. Dalis vaikų stebėjo ir išbandė masažisto darbą. Devintokės apsilankė ir pasidarbavo siuvimo klasėje. Vaikinus labiausiai domino, kaip ruošiami autotransporto priemonių priežiūros ir remonto meistrai, suvirintojai, santechnikai, krautuvų vairuotojai. Grįžę į mokyklą, visi savo žinias apie profesijas pasitikrino interaktyvioje viktorinoje „flippity“. Pusdienis DRMC praėjo įspūdingai ir naudingai.

Dėkojame DRMC administracijai ir profesijų mokytojams už nuoširdų norą dalintis žiniomis, mokiniams suteiktą galimybę pamatyti  ugdymo erdves ir išbandyti įvairias darbines veiklas.

 

Informaciją pateikė I. Grabauskienė