Viktorina ,,Lietuvos istorija“

Paskelbta 2016-10-04

2016 rugsėjo 22 d. vyko istorijos žinių viktorina ,,Lietuvos istorija“, skirta Saulės mūšio 780-osioms metinėms paminėti. Susirinko geriausi 5-10 klasių istorijos žinovai. Mokiniai intensyviai ruošėsi viktorinai, kartojosi istorijos datas, įvykius, skaitė šaltinius, domėjosi Saulės mūšio istorija. Kartu su lietuvių kalbos mokytoju Valdu Lunskiu  skaitė viduramžių literatūrą. Pats mokytojas viktorinos metu paskaitė ištrauką iš Gedimino laiškų. Mokiniai pažiūrėjo filmą apie Šiaulius, klausėsi repo apie Lietuvos istoriją. Mokyklos bibliotekoje veikė knygų paroda ,,Lietuvos istorijos atspindžiai“ (bibliotekininkė Genovaitė Čerkauskienė). Viktorinos dalyvius sveikino direktoriaus pavaduotojas ugdymui Viktoras Norkus. Renginį organizavo ir vedė  istorijos mokytoja Loreta Šedienė.

Geriausių rezultatų pasiekė:

  1. Yustina Kastsian 9 kl.
  2. Benius Kazokas 8 kl.
  3. Gaudvydas Kazulis 6kl.