Pasiekimai

kokybes_zenklas

Šiaulių sanatorinei mokyklai suteiktas kokybės ženklas už eTwinning projektų įgyvendinimą.

Padėka mokyklai už dalyvavimą paramos akcijoje "Laimės keksiukai 2017" 

2016 - 2017 m. m. standartizuotų testų rezultatai.

2 klasė

4 klasė

6 klasė

8 klasė

2015 - 2016 m. m. standartizuotų testų rezultatai.

4 klasė

6 klasė

8 klasė

Mokinių archyvas:

Laiko kapsulė

Paskelbta 2018-04-12

Mūsų mokyklos savivaldos atstovai dalyvavo renginyje CH. Frenkelio viloje, skirtame paminėti LMS iniciatyvą „Laiko kapsulė“. Iniciatyva „Laiko kapsulė“ tai – kelionė per 34 Lietuvos miestus, kuriuose yra LMS padaliniai. Kiekviename mieste vyksta minėjimas, kurio metu visos miesto mokyklų savivaldos įdeda savo nuotrauką su linkėjimu ateities kartoms. Taip po penkių mėnesių kelionės „Laiko kapsulė“ pasieks Vilnių, kur bus užrakinta ir patikėta saugoti Valstybės pažinimo centrui. Nuotraukos ir linkėjimai bus laikomi 100 metų, tada atidaryti ir eksponuojami.

Antrasis konkurso "Sveikuolių sveikuoliai" etapas

Paskelbta 2017-11-30

Atsikėlę mes ryte,

Mankštą pradedam drauge.

Pusryčiaujam būtinai,

Dieną pradedam žvaliai!

Štai taip energingai prasidėjo mūsų 5-6 kl. mokinių, Šiaulių visuomenės sveikatos biuro specialistės Gintarės ir auklėtojos Justės prisistatymas konkurso "Sveikuolių sveikuoliai" II-jame etape, kuris vyko lapkričio 29 d. Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre. Šis etapas tikrai nebuvo lengvas ir pareikalavo daug žinių ir jėgų. Visi labai stengėmės, tačiau prizinių vietų neiškovojome (Iš dalyvavusių trylikos komandų, likome septinti). Nepaisant to, labai džiaugiamės dalyvavimu konkurse ir jau didesni ir dar rimčiau nusiteikę grįšime 2019 m.! :)

Informaciją pateikė Justė Staponkienė

Fotografavo Aistė Karečkaitė (5 kl.) ir Rasa Beniušienė

Fotografijos konkursas „Bradūno žemė“

Paskelbta 2017-11-20

Rugsėjo mėnesį su fotografų būrelio nariais vaikščiodami gamtoje, ieškojome gražių vaizdų, juos fiksavome. Mes ruošiamės fotografijos  konkursui „Bradūno žemė“, skirtam poeto, publicisto  100-sioms metinėms paminėti. Išrinkę geriausiai pavykusias  nuotraukas, net 9,  jas išsiuntėme, ir ...laukėme rezultatų.

Taigi, lapkričio 18 d., knygų mugės metu, bibliotekoje atidaryta  paroda ir joje eksponuojama 30 nuotraukų (iš 51 atsiųstos nuotraukos), atrinktų konkurso organizatorių. Džiugu, kad parodoje yra ir 5 mūsų 5-kių būrelio narių nuotraukos: A. Braukylaitės „Kelias į savo ateities viršūnę“, M. Mickio „Gyvenimo ratas“, A. Urbelytės „Skrydis“, U. Janauskaitės „Vienišas“ ir V. Žilytės „Į tolį“.

Džiaugiuosi už jus ir su jumis!!!

Informaciją parengė būrelio vadovė Giedrė Gabšienė

Gražiausio Helovino moliūgo 2017 apdovanojimai

Paskelbta 2017-11-16

Š.m. lapkričio 15 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Amerikos skaitykloje buvo apdovanoti Šiaulių miesto ir rajono mokymo įstaigų „Gražiausio Helovino moliūgo 2017“ konkurso dalyviai. Konkurse dalyvavo ir Šiaulių sanatorinės mokyklos mokinės Aistė Karečkaitė (5 kl.), Ingeborga Kančiauskaitė (7 kl.) ir Goda Požerinytė (7 kl.). Nors konkurso laureatėmis ir netapo, mokinės gavo diplomus bei saldžias ir praktiškas dovanėles už dalyvavimą konkurse.

Informaciją paruošė Anželika Grigaliūnė

I-oji vieta "Sveikuolių sveikuoliai"

Paskelbta 2017-10-20

2017 m. spalio 19 d. Salduvės progimnazijoje vyko mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas "Sveikuolių sveikuoliai".  Sveikiname Šiaulių sanatorinės mokyklos 8 klasės mokinius, auklėtoją Jovitą Petrauskienę, slaugytoją Euridiją  Stabrauskienę konkurse užėmusius pirmą vietą ir patekus į kitą etapą.

Informaciją pateikė Jovita Petrauskienė

I-oji vieta konkurse "Sveikuolių sveikuoliai"

Paskelbta 2017-10-19

Spalio 18 d. mūsų mokyklos mokiniai: penktokės - Justė Rimkutė ir Aistė Gotautaitė, šeštokai - Lukas Šakys, Austėja Braukylaitė ir Vika Gudonytė bei auklėtoja Justė Staponkienė kartu su Visuomenės sveikatos biuro specialiste Gintare Pečiuliene susibūrė į vieną komandą ir dalyvavo konkurse "Sveikuolių sveikuoliai". Konkursą vykdo LMNŠC, SMLPC, Švietimo ir mokslo ministerija bei Sveikatos apsaugos ministerija. Tikslas - ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbti komandoje. Komandai teko įveikti net aštuonias užduotis: prisistatymas, viktorina, fizinės rungtys, užduotis kapitonui bei atskira užduotis auklėtojai bei Visuomenės sveikatos biuro specialistei. Puikiai pasidarbavus paaiškėjo ir nugalėtojai - mūsų mokyklos šaunioji komanda! Iškovota pirmoji vieta suteikė daug džiaugsmo ir laimės bei kelialapį į kitą konkurso "Sveikuolių sveikuoliai" etapą.

Informaciją pateikė Justė Staponkienė

Mokyklos archyvas:

Mes "Runway run 2018" bėgime

Paskelbta 2018-04-23

Šiaulių sanatorinės mokyklos bendruomenė balandžio 21 dieną dalyvavo Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje vykusiame bėgime Lietuvoje Šiaulių karinio aerodromo kilimo – tūpimo taku „Runway Run 2018“. Šis bėgimas skirtas paminėti 14 – ąsias įstojimo į NATO aljansą metines, o jo dvasia persismelkusi bendrumo ir vienybės jausmu. Todėl ir mes koja kojon, širdis širdin, visi kartu kaip didelė vieninga jėga įveikėme atstumą, nugalėję savo vidinius ne ir įrodę, kad nepaisant, turim ar neturim sveikatos problemų, mes galim!

Informaciją pateikė D. Vilcinė

Metodinė diena ir patirčių pasidalijimas

Paskelbta 2018-04-04

Š.m. balandžio 3 d. mokykloje vyko pedagogų metodinė diena. Kolegialiai mokėmės vieni iš kitų ir dalijomės turima patirtimi. A. Grigaliūnė ir D. Vilcinė mokė kolegas, kaip susikurti interaktyvias užduotis su Kahoot ir virtualios realybės programėlėmis IrobotAr bei Quiver. Pagalbos mokiniui specialistės A. Žymantienė, D. Kraskauskienė ir Ž. Andrėjaitienė pristatė mokinių netinkamo elgesio įvertinimo ir įveikimo mechanizmą, gydomosios kūno kultūros mokytoja R.Gudaitė – Fediuk priminė visiems taisyklingos ir netaisyklingos laikysenos padarinius bei pasidalino savo netradicinių pamokų akimirkomis. Pavaduotoja I. Grabauskienė pademonstravo naują projektinę metodinę priemonę - grįžtamojo ryšio žaidimą. A. Grigaliūnė, L. Bartašienė ir D. Vilcinė pasidalijo sėkminga patirtimi vedant integruotą pamoką bei įgyvendinant Nordplus Junior projektą. Lietuvių kalbos mokytojas V. Lunskis skaitė pranešimą "Lyderystė ir bendradarbiavimas", dalijosi savo įžvalgomis iš seminaro.

Rasa Gudaitė-Fediuk - sertifikuota Schroth metodo specialistė

Paskelbta 2017-11-09

Skoliozė – tai stuburo iškrypimas trijose plokštumose. Kaip vienas efektyviausių skoliozės konservatyvaus gydymo būdų yra laikomas Schroth metodas. Šį metodą skoliozei gydyti sukūrė kineziterapeutė Katherina Schroth 1927 m. Vokietijoje. Katherina Schroth kartodavo: Skoliozės gydymas – tarsi dėlionė – imame detalę po detalės, kol gauname taisyklingą laikyseną. Tik taip galime išgyti. „Ji ieškojo būdų, kaip galėtų palengvinti savo pačios skoliozės būseną. 1960 m. Schroth metodas tapo standartinis ir toliau buvo tobulinamas Katherinos dukters Christa’ės Lehnert-Schroth. Šis metodas taikomas visoje Europoje ir JAV.

Mūsų mokyklos gydomosios kūno kultūros mokytoja dalyvavo 9 dienų (70 akad.val.) trukusiuose tobulinimosi kursuose „Skoliozės gydymas pagal Schroth metodą“. Mokymus vedė Baltijos šalių regionui priskirta Schroth metodo instruktorė Silvija Bumane-Sila. Įgytas teorines bei praktines žinias  mokytoja taiko praktikoje.

Informaciją pateikė Rasa Gudaitė-Fediuk