Projektai

Archyvas:

Gamtinė – ekologinė išvyka „Išgyvenimo pagrindai“

Paskelbta 2017-10-20

Spalio mėn. 18 d. 8 klasių mokiniai vyko į gamtinę – ekologinę išvyką „Išgyvenimo pagrindai“ , Ariogaloje, Raseinių raj. Ši išvyka pagal projektą „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“. Išvykoje mokiniai, lydimi vadovo, vaikščiojo Dubysos pakrante, susipažindami su įvairiais augalais, jų savybėmis, aiškinosi, kaip atskirti valgomus grybus, kokio augalo lapas stabdo kraujavimą ir gydo žaizdas, iš kokio pluoštinio augalo  galima nusipinti virvutę...

Po supažindinimo, mokiniai, susiskirstę į 4 grupes, pasitikrino žinias, atlikdami užduotis. Visi padirbėjo šauniai. Taigi, būdami gamtoje ekstremaliomis sąlygomis, jie miegotų minkštai, neliktų alkani, mokėtų suteikti pagalbą.

Išvykoje diena buvo saulėta, miškas- nusispalvinęs pačiomis gražiausiomis spalvomis, na, o nuotaika? Nuotaika  -  PUIKI!!!

Parengė Giedrė Gabšienė

Išvyka į Lietuvos ūkinių gyvūnų genetinių išteklių apsaugos koordinavimo centrą Baisiogaloje

Paskelbta 2017-06-15

Šiaulių sanatorinė mokykla atrinkta 2017 – 2018 m. m. dalyvauti Šviečiamojoje gyvulininkystės programoje „Augink, rūpinkis, mylėk“  (žemės ūkio ministro 2017-04-27 įsakymas Nr. 3D-271 „DĖL ŠVIEČIAMOSIOS GYVULININKYSTĖS PROGRAMOS DALYVIŲ SĄRAŠO PATVIRTINIMO“).

                      Programos koordinatoriai gegužės 31 dieną 35 mokyklos mokiniams dovanojo išvyką į Lietuvos ūkinių gyvūnų genetinių išteklių apsaugos koordinavimo centrą,  kuriam teisės aktų nustatyta tvarka suteikta teisė koordinuoti ūkinių gyvūnų nacionalinių genetinių išteklių kaupimą, tyrimą, stebėseną ir išsaugojimą šalies mastu. 

Tolerancijos diena

Paskelbta 2016-11-14

Jau kelinti metai mūsų mokykla dalyvauja kūrybiniame projekte Tolerancijos dienai paminėti. Mokytojų ir auklėtojų Vitalijos Jakubauskienės ir Astos Abromavičienės vadovaujami mokiniai ruošia stendinį pranešimą. Šių metų tolerancijos simbolis – baltas balandis. Mokiniai dirbo keliomis grupėmis. Vyresnieji paruošė teorinę medžiagą („laiškus“). Jaunesnieji spalvino ir iškirpo paveikslėlius su balandžiais. Mokytoja A. Abromavičienė padėjo vaikams nupiešti didelį balandį. Bendro darbo rezultatas – spalvingas ir informatyvus stendinis pranešimas Tolerancijos dienai.

eTwinning projektas Sing Together

Paskelbta 2016-09-27

Praėjusiais mokslo metais buvusi 8a klasė ir prisijungę keli mokiniai (Aneta, Asta, Benas ir Liveta) iš kitų klasių dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte Sing Together. Partneriai buvo iš Bulgarijos, Ispanijos ir Turkijos. Šiais mokslo metais šis projektas laimėjo nacionalinį kokybės ženklelį ir buvo atrinktas konkurso „Geriausia Lietuvos eTwinning mokykla 2016“ nugalėtoju. 5 mokiniai spalio 24 – 25 dienomis dayvaus eTwinning mokinių stovykloje Vilniuje.

Akvilė ir Sigita

Projektas „Aš už Lietuvą“

Paskelbta 2016-08-19

Mūsų mokykla įsitraukė į projektą „Aš už Lietuvą“, kurio idėja – padovanoti gerą darbą savo šaliai ir taip drauge kurti šaunesnę Lietuvą. Savo pažadą ištesėjome, pakvietę moksleivius atvykti į mūsų mokyklą ir dalyvauti siūlomose sveikatinimo veiklose. Pas mus svečiavosi grupelė Šiaulių „Rasos“ progimnazijos mokinukų, kurie turėjo galimybę sveikai ir fiziškai aktyviai praleisti pusdienį mūsų mokykloje, pasimokyti pratimų, kurie koreguoja laikyseną. Vaikai, vadovaujami mokyklos savanorių aštuntokų ir devintokų bei gydomosios kūno kultūros mokytojų, atliko pratimus su gimnastikos lazdomis, kamuoliais, sportavo su  treniruokliais. Vėliau visi atsigaivino mokyklos baseine. Čia plaukimo mokytoja pamokė taisyklingo kvėpavimo, mankštos pratimų vandenyje. Mokinukai išbandė ir „relakso“ kabineto malonumus bei mėgavosi deguonies kokteiliu.  Mūsų svečiai liko patenkinti viešnage, o kai kas išreiškė net norą mokytis sanatorinėje mokykloje.