Projektai

Archyvas:

Svečiai iš Ispanijos

Paskelbta 2019-05-23

Svečiai iš Ispanijos

Mokykloje viešėjo Juventos progimnazijos „Erasmus+“ projekto dalyviai iš Ispanijos Pedro Lopez de los Arcos vidurinės mokyklos. Svečiai apžiūrėjo ugdymosi aplinkas, domėjosi mokyklos ugdymo organizavimu ir darbo metodais su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais, turėjo galimybę stebėti anglų kalbos ir plaukimo pamokas.

Informaciją parengė Irma Grabauskienė

"Sveikatiada"

Paskelbta 2019-04-11

Mūsų mokykla jau ne pirmus metus dalyvauja projekte ,,Sveikatiada". Priėmę iššūkį mokiniai dalyvavo akcijoje ,,Saldintą gėrimą keičiu į vandenį". Susirinkę į mokyklos kiemą visi vaišinosi vandeniu su citrina, dalyvavo vandens gėrimo varžybose ir fotosesijoje. Už pagalbą ruošiantis renginiui dėkojame 7- 8 klasių auklėtojoms Miglei Veličkaitei ir Justei Staponkienei.

Informaciją parengė J. Rinevienė

Nordplus Junior projektas "Kuriame ateities mokyklą"

Paskelbta 2019-03-27

Visą savaitę, kovo 17 - 22 d. Šiaulių sanatorinės mokyklos mokiniai svečiavosi Suomijoje, Kasavuoren mokykloje, kuri įsikūrusi netoli Helsinkio Kauniainene. Čia vyko tarptautinis projektas - "Kuriame ateities mokyklą". Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos mokiniai intensyviai dirbo grupėse, diskutavo ir projektavo savo mintis ir idėjas apie tai, kokia turėtų būti mokykla ateityje.

Nordplus Junior projektas "Kuriame ateities mokyklą" 2019

Paskelbta 2019-03-20

4 šalių projekto dalyviai kuria ateities mokyklą. Darbas intensyvus, nėra kada tinginiauti. Šiandien laukia projekto pristatymas ir... išvyka į sostinę Helsinkį. Mokiniams patinka mokykla, kuri pastatyta miške.Kabinetai turtingi priemonėmis. Valgykloje patiekalus renkasi patys ir susitvarko indus.

Klasėse mokiniai mokosi be batų. Koridoriuose - minkštasuoliai poilsiui.

Informaciją pateikė Giedrė Gabšienė

Innovate Your Dreams – 2019

Paskelbta 2019-03-07

Tarptautiniame projekte „Innovate Your Dreams – 2019“ 3 – 4 klasių mokiniai susipažino su vienu iš svarbiausiu žmonijos atradimu - ratu, kuris pakeitė  žmonių  gyvenimą , įtakojo transporto priemonių atsiradimą. Mokiniai kūrė ateities  programėlių logotipus , kuriomis galėtų naudotis ateityje. Susipažino su atsinaujinančios energijos šaltiniais,  atliko įvairius bandymus.

Informaciją pateikė Anželika Grigaliūnė

Innovate Your Dreams video

E-knyga „Our native places“

Paskelbta 2019-03-04

5-10 klasių mokiniai dalyvaudami eTwinning projekte “Meet My Life” sprendė projekto partnerių sukurtus rebusus ir rengė informaciją, naudodami įvairias informacines priemones, apie užkoduotas jų gimtąsias vietas, statinius, gamtos vietoves.

Kviečiame susipažinti su mokinių darbu.

Knygos nuoroda: https://read.bookcreator.com/WIWn9OJZWhelZk5TDejX4QU6Hb03/hReNjGp8Tde-xYiiH5D13g

 

Projektas „Innovate your dreams 2019“

Paskelbta 2019-02-13

3 – 4 klasių mokiniai  dalyvauja tarptautiniame projekte „Innovate your dreams 2019“. Jau  penkias savaites mokiniai vykdė įvairias veiklas, atliko paskirtas užduotis. Tad vasario 6 dieną  dalyviai pristatė projekto užduotis klasės mokiniams ir bendruomenės nariams. Pasidalino savo įspūdžiais ir patirtimi, pasidžiaugė savo darbo rezultatais.

Informaciją parengė Lina Navikienė

"Jei gali įsivaizduoti, tai gali ir pasiekti"

Paskelbta 2019-02-01

Pasaulinio projekto „Innovate Your Dreams“ pastarųjų savaičių metu projekto dalyviai svarstė, kokias problemas ateityje išspręstų jų sugalvotos profesijos. Ketvirtokai bandė įsivaizduoti laikydamiesi ant vandens, trečiokai – klausydamiesi muzikos. Mokiniai galvoja, kad praverstų kasininkai – robotai, statybininkai – robotai. Robotai galėtų perskraidinti prekes namo. Įdomi profesija – minčių skaitytojos. Berniukai kurtų programas kurios daro stebuklus. Iš tiesų – jei gali įsivaizduoti, tai galėsi ir pasiekti.

Informaciją parengė D. Katkevičienė

Atlikta pirmoji pasaulinio projekto „Innovate Your Dreams 2019“ užduotis „A Promising Future“!

Paskelbta 2019-01-18

Projekto dalyviai, 3-4 klasių mokiniai, atlikdami pirmąją užduotį svajojo apie ateitį ir ateities profesijas. Dirbdami grupėse kūrė kokios profesijos galėtų būti informacinių technologijų, medicinos, gamtos ir pramonės srityse. Sukurtos šios profesijos: smegenų implantų specialistas, virtualios realybės dizaineris, hologramų specialistas, robotų kūrėjas, oro ir vandens valymo inžinierius, saulės šilumos kontrolierius ir valdytojas, įvairių kūno dalių ir organų kūrėjas, žmogaus atminties chirurgas, ligų nustatymo iš balso specialistas.

Informaciją parengė A.Grigaliūnė