Tradiciniai renginiai

Archyvas:

V-oji Šiaulių miesto švietimo įstaigų paramos akcija „Laimės keksiukai“

Paskelbta 2017-12-14

Gruodžio 11d. Šiaulių sanatorinės  mokyklos bendruomenė prisidėjo prie V- osios Šiaulių miesto švietimo įstaigų paramos akcijos „Laimės keksiukai“. Akcijos tikslas  – padėti onkologinėmis ligomis sergantiems Šiaulių krašto vaikams. Akcija vyko mokykloje ir Šiaulių įmonėse: TeleRadio taisykloje, Tilžės g. 61, UAB  „Kalistara“, UAB „Juozas veža“, Karinių oro pajėgų ginkluotės ir technikos remonto depe, krepšinio klube „Šiauliai“. Nuoširdžiai dėkojame už gražios  idėjos palaikymą, keksiukų kepimą ir puošimą auklėtojams, socialinei pedagogei, mokiniams  ir  jų tėveliams, o socialiniams partneriams ir mokyklos draugams  už bendradarbiavimą. Gera daryti kilnius darbus.

Informaciją parengė direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui Irma Grabauskienė

Adventinė popietė Šiaulių Vyskupijos kurijos pastoraciniame centre

Paskelbta 2017-12-08

Gruodžio 6 dienos popietę mokyklos bendruomenė ir svečiai  susirinko į Vyskupijos kurijos konferencijų salę. Mūsų mokykloje jau tradicija tapo pirmąją Advento savaitę pradėti dvasinga popiete. Šiemet ji ypatinga – buvome maloniai priimti pastoraciniame centre. Atėjome ne tuščiomis. Merginų ansamblis, vadovaujamas muzikos mokytojos Sandros Banevičienės, atliko giesmes ,,Tu ateini“, ,,Marija, Dievo motina“. 7 klasės mokinė Silvija Penikaitė giedojo giesmę ,,Taisykite Viešpačiui kelią“. 4 klasės mokinė Goda Šakytė atliko giesmę ,,Kaip ištroškusi elnė“. Mokiniai skaitė eiles,  Viktorija Stonytė ir Mindaugas Sakalauskas vedė renginį. Mokytojos Aušra Bagušytė ir Vitalija Jakubauskienė  su mokinėmis nupynė  Advento vainiką, paaiškino jo simbolių  prasmę. Kunigas Arūnas Jankauskis kalbėjo apie Adventą, pasidalino kelionės į Beatliejų įspūdžiais, kvietė apmąstyti ir ryžtis atliki bent po vieną gerą darbą iki Kalėdų.

Draugo diena

Paskelbta 2017-12-04

2003 m. Lietuvos televizijos kanalas LNK ir mobiliojo ryšio paslaugų bendrovė „Omnitel“ lapkričio 29-ąją paskelbė Draugo diena. Šią dieną visi kviečiami prisiminti, pasveikinti savo draugus, pasakyti vieną kitą gerą žodį ir pabrėžti, kokie svarbūs mūsų visų gyvenime yra tie keli artimi žmonės. Prie šventės prisijungė vaikų jaunimo klubai, kviečiantys surasti draugą ir bendramintį tos pačios patinkančios veiklos būrelyje.

Jau kelinti metai Draugo dieną mini ir mūsų mokyklos bendruomenė. Jau nuo pat ryto sklandė puiki nuotaika, nes mokiniai sveikinosi šiltais apsikabinimais. Per pertraukas skambėjo dainos apie draugystę. 14 val. visi mokiniai rašė SMS žinutes su palinkėjimais savo draugams, su kuriais negalės šią dieną pasimatyti. Vakare  klasėse smaližiavo uogienę, bendravo ir žaidė smagius žaidimus. Po vakarienės visi buvo kviečiame į tris „mokyklos kino sales“, kur žiūrėjo filmus apie draugystę.

Eglutės įžiebimas

Paskelbta 2017-12-01

Šį rytą Šiaulių sanatorinės mokyklos bendruomenę užklupo šv. Kalėdų dvasia. Vaikus nudžiugino ne tik per langą pamatytas sniegas, bet ir kalėdinė muzika vietoj žadintuvo. Rytinės mankštos metu įžiebta Kalėdų eglutė mokyklos kieme, o įprastus mankštos pratimus pakeitė smagūs žaidimai su kalėdinėmis dainomis. Įvairios mokyklos erdvės taip pat gražiai dekoruotos ir visur vyrauja šventinė nuotaika. Gruodis - švenčių laukimo metas, ir mes nieko nelaukdami jį pasitinkame pasiruošę!

Šių metų kalėdinius papuošimus kūrė ir erdves gražino: dailės mokytoja Asta Abromavičienė, auklėtoja Jovita Petrauskienė, administratorė Daiva Vilcinė ir išradingieji pagalbininkai Vytautas Skyrius ir Dainius Lėščius.

Informaciją pateikė Daiva Vilcinė.

Baudų mėtymo turnyras

Paskelbta 2017-12-01

Lapkričio 30 d. vakare Šiaulių sanatorinėje mokykloje vyko "Baudų mėtymo turnyras". Dalyvavo 5-10 klasių mokiniai. Turnyras vyko dviem etapais: tik geriausiai sumetę baudas pateko į antrąjį. Taikliausia buvo ir pirmąją vietą laimėjo Austėja Sindriūnaitė, 9 klasė. Antrąją vietą užėmė Rolandas Stonys, 9 klasė. Trečia vieta atiteko Gediminui Vaidilauskiui, 8a klasė. Laimėtojams įteikti saldūs prizai. Turnyrą organizavo gydomosios kūno kultūros mokytojas Eduardas Bakševičius. Už pagalbą turnyro metu dėkoju Austėjai Sindriūnaitei ir Viktorijai Stonytei, 9 klasė. 

Informaciją parengė Eduardas Bakševičius.

Renginys "Monstrų mokykla"

Paskelbta 2017-10-27

Spalio 24-26 dienomis mokykloje vyko renginių ciklas “Monstrų mokykla” skirtas Helovinui paminėti.

Jau nuo savaitės pradžios mokiniai puošė mokyklos aplinką Helovino dekoracijomis, skaptavo moliūgus, dalyvavo socialiniame projekte „Atrask“.  

Renginių ciklą vainikavo orientacinė viktorina ir diskoteka. Renginio vedėjos 8 kl. mokinės Laura ir Ugnė supažindino dalyvius su Helovino šventės tradicijomis bei istorija, nes dažnai klaidingai manoma, kad spalvingasis Helovinas susiformavo Amerikoje, tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad šiai šventei pradžią davė dabartinėje Airijos teritorijoje gyvenę senovės keltai.

Gražu, skanu ir sveika!

Paskelbta 2017-10-17

,,Gražu, skanu ir sveika!” Tokiu šūkiu Šiaulių sanatorinėje mokykloje buvo paminėta spalio 16- oji- Pasaulinė maisto diena.

Mokyklos bibliotekoje vyko tradicinė rudens gėrybių paroda- degustacija, kurios metu visos klasės pristatė savo pagamintus patiekalus, juos ragavo, dalinosi receptais. Parodoje buvo eksponuojami 49 skirtingi patiekalai ir gėrimai. Džiugu, kad renginyje dalyvavo ir  jo sumanytoja, buvusi mokyklos auklėtoja Aušra Navickienė.

Nominaciją ,,Skaniausias patiekalas“ pelnė šeštos klasės mokinių pagamintas sveikuoliškas kokteilis, o nominacija ,,Gražiausias patiekalų pateikimas“  atiteko renginio organizatoriams- devintokams. Visi renginio dalyviai apdovanoti padėkomis.

 

 Informaciją pateikė Justė Rinevienė

Mokytojų diena

Paskelbta 2017-10-06

Iš praeities
Staiga prisiminimai
Seni išplauks
Ir prieš akis ilgai -
Šlamės klevai
Toj rudenio alėjoj,
Švies mokykla -
Sena, baltais langais...
/R. Baltrušaitis/

Visi suaugę kažkada buvome mokiniais. Mokytojo dienos proga mokykloje surengta unikali paroda, kurioje eksponuojami daiktai, primenantys pedagogų mokyklinius metus: nuotraukos, pažymių knygelės, sąsiuviniai, vadovėliai, padėkos raštai, 8-to dešimtmečio mergaičių uniformos. Smagu buvo spėlioti ir atpažinti mokyklinėse nuotraukose savo kolegas, sugrįžti prisiminimais į tuos nerūpestingus vaikystės laikus.

Mokytojo dienos proga mokyklos auklėtojai sulaukė ypatingos dovanos. Iškilmingai perkirpta juostelė naujojo auklėtojų kambario. Dabar auklėtojai turės erdvias ir patogias darbo bei poilsio patalpas.

Informaciją pateikė direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui I. Grabauskienė

Šventinė miesto eisena

Paskelbta 2017-09-11

Šiaulių sanatorinės mokyklos bendruomenė prisijungė prie miestiečių, švenčiančių Šiaulių miesto gimtadienį. Su mokyklos vėliava, ženkleliais ir mažomis vėliavėlėmis rankose žygiavome miesto gatvėmis, sveikindami miestą. Su gimtadieniu, Šiaulių mieste!