Tradiciniai renginiai

Archyvas:

Gražu, skanu ir sveika!

Paskelbta 2017-10-17

,,Gražu, skanu ir sveika!” Tokiu šūkiu Šiaulių sanatorinėje mokykloje buvo paminėta spalio 16- oji- Pasaulinė maisto diena.

Mokyklos bibliotekoje vyko tradicinė rudens gėrybių paroda- degustacija, kurios metu visos klasės pristatė savo pagamintus patiekalus, juos ragavo, dalinosi receptais. Parodoje buvo eksponuojami 49 skirtingi patiekalai ir gėrimai. Džiugu, kad renginyje dalyvavo ir  jo sumanytoja, buvusi mokyklos auklėtoja Aušra Navickienė.

Nominaciją ,,Skaniausias patiekalas“ pelnė šeštos klasės mokinių pagamintas sveikuoliškas kokteilis, o nominacija ,,Gražiausias patiekalų pateikimas“  atiteko renginio organizatoriams- devintokams. Visi renginio dalyviai apdovanoti padėkomis.

 

 Informaciją pateikė Justė Rinevienė

Mokytojų diena

Paskelbta 2017-10-06

Iš praeities
Staiga prisiminimai
Seni išplauks
Ir prieš akis ilgai -
Šlamės klevai
Toj rudenio alėjoj,
Švies mokykla -
Sena, baltais langais...
/R. Baltrušaitis/

Visi suaugę kažkada buvome mokiniais. Mokytojo dienos proga mokykloje surengta unikali paroda, kurioje eksponuojami daiktai, primenantys pedagogų mokyklinius metus: nuotraukos, pažymių knygelės, sąsiuviniai, vadovėliai, padėkos raštai, 8-to dešimtmečio mergaičių uniformos. Smagu buvo spėlioti ir atpažinti mokyklinėse nuotraukose savo kolegas, sugrįžti prisiminimais į tuos nerūpestingus vaikystės laikus.

Mokytojo dienos proga mokyklos auklėtojai sulaukė ypatingos dovanos. Iškilmingai perkirpta juostelė naujojo auklėtojų kambario. Dabar auklėtojai turės erdvias ir patogias darbo bei poilsio patalpas.

Informaciją pateikė direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui I. Grabauskienė

Šventinė miesto eisena

Paskelbta 2017-09-11

Šiaulių sanatorinės mokyklos bendruomenė prisijungė prie miestiečių, švenčiančių Šiaulių miesto gimtadienį. Su mokyklos vėliava, ženkleliais ir mažomis vėliavėlėmis rankose žygiavome miesto gatvėmis, sveikindami miestą. Su gimtadieniu, Šiaulių mieste!

Mokslo ir žinių diena

Paskelbta 2017-09-01

"Tikras, šlapias, truputį saulėtas, lapais pažymėtas" ruduo padovanojo šventę mūsų bendruomenei - "Mokslo ir žinių dieną". 1-10 klasių mokinius, jų tėvelius, mokytojus, medicinos ir pagalbos specialistus, ugdymo aprūpinimo darbuotojus sveikino direktorė Lijana Giedraitienė, Šiaulių miesto vicemeras Justinas Sartauskas, antrokės Militos tėtis Gintaras Taujenis. Šiais mokslo metais į mokyklą 99-uoju numeriu atvyko mokytis "juoda avis". Ji kaip simbolis, kad visi mes turime lūkesčių, norų, svajonių, kad mes visi esame skirtingi, bet vienodai verti būti laimingais. Prasidėjo naujieji mokslo metai su viltimi, kad užbaigsime juos sveikesni ir laimingesni. O viltis, kaip geltonus balionus, paleidžiame į dangų išsipildymui.

 

Judėkime muzikos ir šokio ritmu

Paskelbta 2017-05-25

Gegužės 23 d. mūsų mokykloje mankštinosi visi, netgi atvykę svečiai, kadangi vyko sveikatingumo fiesta „Judėkime muzikos ir šokio ritmu“. Renginio metu kiekvienos klasės komanda bei svečiai -  lopšelių-darželių „Pasaka“ ir „Žirniukas“ auklėtiniai, pristatė ketureilį, skanduotę sveikatos tema ir savo mankštos kompleksą. Tikrai buvo smagu stebėti ir mankštintis kartu su visais. Su didele energija, geros nuotaikos užtaisu renginį pradėjo mūsų mažieji svečiai. Jiems nenusileido ir mūsų mokyklos mokiniai. Sunkus darbas teko komisijai, kadangi reikėjo išrinkti komandas, pelniusias nominacijas už masiškumą, ritmą, sinchroną bei įvaizdį. Tuo metu visi renginio dalyviai, o mūsų buvo tikrai nemažai, judėjome nuotaikingos muzikos bei šokio ritmu. Buvo daug emocijų, geros nuotaikos, plojimų. Renginio dalyviai ir svečiai buvo apdovanoti diplomais, padėkomis ir saldžiais prizais. Svečius mokykla pavaišino deguonies kokteiliais ir pasiūlė atsipūsti relakso kabinete.

Vandens purslai 2017

Paskelbta 2017-05-11

Gegužės 9 d. mūsų mokyklos baseine vyko tradicinis renginys „Vandens purslai“. Visų klasių mokiniai dalyvavo daug azarto ir emocijų sukėlusiuose estafetiniuose bei asmeniniuose plaukimuose. Estafetiniame plaukime didžiausia konkurencinė kova vyko tarp 8  ir 10 klasių komandų. Na, o asmeniniuose plaukimuose vieni kitiems nenusileido tiek jaunesnių, tiek vyresnių klasių komandų dalyviai. Renginį užbaigėme žaidimais vandenyje „Kamuoliukų mūšis“ bei „Atrask lazdelę“. Geriausius rezultatus pasiekę vandens šventės dalyviai apdovanoti diplomais ir saldžiais prizais.

Kaziuko mugė

Paskelbta 2017-03-07

             Kovo 4 dieną,  penktadienį mokykloje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė. Į šventę atvyko viešnios iš ŠPRC Buitinių paslaugų skyriaus bei „Juventos“ mokyklos moksleiviai. Mokyklos svečius bei moksleivius pasveikino Kazytė ir Kaziukas, o Šauklys paskelbė šventės pradžią. Kiekvienos klasės prekyvietės viliojo pirkėjus gardžiais  skanėstais, garuojančia arbata, gražiausiais  rankdarbiais. Šventėje skambėjo liaudiška muzika, šokiai, dainos. Visi linksminosi, pirko, mainė, smaguriavo, smagiai leido laiką.

   Baigiantis Kaziuko mugei, šventinu koncertu mus su pavasariu pasveikino „Juventos“ progimnazijos  moksleiviai.

           Dėkojame visiems, o ypač svečiams už dalyvavimą Kaziuko mugėje.

Iki kitų metų!

Avangardinės mados šou

Paskelbta 2017-02-07

Vasario 2 dieną mokykloje vyko avangardinės mados šou. Vakaro tema „Mano išorėje – mano vidinis pasaulis“. Renginį organizavo 10 klasės mokiniai. Tai jau tradicija tapęs renginys, kuriame aktyviai dalyvavo visos klasės bei ŠPRC Buitinių paslaugų skyriaus „Mados teatras“, vadovaujamas Dalios Kerienės. Svečiai pristatė dvi įspūdingas kolekcijas.

Vakaro pabaigoje visi renginio dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis.

Ačiū „Mados teatrui“  ir renginio organizatorius šukavusioms ŠPRC Buitinių paslaugų skyriaus meistrėms.

Kalėdinė vakaronė

Paskelbta 2016-12-29

Prieš didžiąsias metų šventes mokykloje tradiciškai vyko kalėdinė vakaronė, į kurią buvo kviesta visa mokyklos bendruomenė. Vakaras prasidėjo dramos būrelio vaidinimu „Snieguolė ir septyni nykštukai“. Kalėdinės vakaronės aprangos kodas – snieguolė ir nykštukas, todėl jų ant šventiškai padabintos scenos ir salėje tikrai netrūko. Džiaugėmės visų klasių nuotaikingais pasirodymais ir vakaro vedančiųjų – Snieguolės ir Kalėdų senelio šmaikštumu ir žaismingumu.  Pasibaigus pasirodymams aktų salėje, visi sugužėjo į valgyklą, kur vaišinosi šventine vakariene, dalijosi kalėdinį paštą, laukė Kalėdų senelio ir jo dovanų. Po ratelių, žaidimų ir foto sesijos su Kalėdų seneliu vyko diskoteka.

Adventinė popietė

Paskelbta 2016-12-08

Gruodžio šeštą dieną Šiaulių sanatorinėje mokykloje vyko adventinė popietė. Bendruomenės nariai – mokiniai, pedagogai, medicinos bei techninio personalo atstovai susirinko į aktų salę ramaus susikaupimo, apmąstymo, pabūvimo drauge valandėlei.  Šventišką nuotaiką sukūrė mokinių karpiniais, kukliu adventiniu vainiku papuošta aplinka. Popietėje dalyvavo Jėzaus širdies kongregacijos sesė vienuolė Danutė Jonė. Viešnia papasakojo apie Kalėdų prasmę, mus saugančius angelus sargus. Skambėjo muzikos vadovės Akvilės Greičiūnaitės – Rakickienės  vadovaujamo mergaičių ansamblio atliekamos giesmės.  Tikybos mokytoja Aušra Bagušytė  grojo ir pagiedojo giesmę „O Marija, Dievo motina“. Stabtelėti ties savo mintimis, darbais, pasiryžimais  pakvietė etikos mokytoja Vitalija Jakubauskienė, paruošusi žaidimą „Minčių takas“.