KARAOKE VAKARAS “AŠ TIKRAI MYLIU LIETUVĄ“

Paskelbta 2019-03-14

Mokykloje vyko karaoke vakaras, skirtas Kovo 11- ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai. Šio renginio organizatoriai – 6 klasės mokiniai bei mokyklos mokinių savivalda. Vakaro vedėjai –  Aurelija ir Dovidas (9 kl.) išraiškingai pristatinėjo atlikėjus ir jų dainas, užiminėjo publiką. Karaokė dalyviams padėjo pasiruošti ir konsultavo muzikos mokytoja Sandra. Vakaras pasižymėjo dalyvių gausa.  Vienas po kito ant scenos lipo net dvylika  atlikėjų ir ansamblių.  Skambėjo dainos apie Lietuvą, meilę, gamtos grožį. Vakarą paįvairino mokyklos mergaičių ansambio pasirodymas, devintoko Sauliaus trimitu atliktas  muzikinis kūrinys.                                                                                                                

Komisija turėjo ką veikti, kol išrinko nugalėtojus. I-os vietos diplomas skirtas Aurelijai ir Laurai (9a kl.) už dainos „Mano namai“ atlikimą. II-oji vieta atiteko Sauliui (9b kl.) už puikiai nuskambėjusią dainą „Pabudome ir kelkimės“. III-ios vietos nugalėtojomis tapo Goda, Skaiva ir Greta (5 kl.), kurios atliko dainą „Bėgu, bėgu vėl“. Žiūrovų simpatijų prizas atiteko 7 klasės atlikėjoms už nuotaikingą dainą „Mūsų kaime“, kurioms smagiai pritarė visa salė.

Informaciją pateikė Edita Raudienė