Bendruomenė

Bendruomenė2017

 

LIJANA GIEDRAITIENĖ

Mokyklos direktorė 

El.paštas -  lijana.giedraitiene@sanatorinemokykla.lt

Tel.: +370 65217780

Gyvenimo aprašymas

Pareigybės aprašymas

 

VIKTORAS NORKUS

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui

El.paštas - viktoras.norkus@sanatorinemokykla.lt

Tel.: +370 41524617, +370 68472075

 

IRMA GRABAUSKIENĖ

Direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui

El. paštas - irma.grabauskiene@sanatorinemokykla.lt

Tel.: +370 65620596

 

KRISTINA ŠIVICKIENĖ

Slaugos administratorė

El. paštas - kristina.sivickiene@sanatorinemokykla.lt

Tel.: +370 61384246

 

DANUTĖ NACIONIENĖ

Vyriausioji buhalterė

El.paštas -  buhalterija@sanatorinemokykla.lt

Tel. 841 524617

Pagrindinė darbovietė

Vardas Pavardė

Išsilavinimas, specialybė

Mokomieji dalykai, kvalifikacija

Kontaktai

Abromavičienė Asta
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), dailė ir technologijos, dailė
Dailės mokytoja, vyresnioji auklėtoja
asta.abromaviciene@sanatorinemokykla.lt
Bagdonaitė Dainė
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), biologija ir chemija, švietimo vadyba
Gamtos ir žmogaus, biologijos, chemijos mokytoja metodininkė, trečioji vadybinė kategorija
daine.bagdonaite@sanatorinemokykla.lt
Bagušytė Aušra
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), muzikos pedagogika
Tikybos mokytoja
ausra.bagusyte@sanatorinemokykla.lt
Bartašienė Lina
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), matematika, fizika
Matematikos, fizikos vyresnioji mokytoja
lina.bartasiene@sanatorinemokykla.lt
Baškevičius Eduardas
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), specialioji pedagogika ir kūno kultūra, taikomoji kūno kultūra
Gydomojo plaukimo, gydomosios kūno kultūros vyresnysis mokytojas
eduardas.baskevicius@sanatorinemokykla.lt
Beniušienė Rasa
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), pradinio mokymo pedagogika ir metodika
Vyresnioji auklėtoja
rasa.beniusiene@sanatorinemokykla.lt
Burneckis Sigitas
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), piešimas, braižyba ir darbai
Auklėtojas
sigitas.burneckis@sanatorinemokykla.lt
Čikun Dalia
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), rusų kalba ir literatūra
Rusų kalbos mokytoja, vyresnioji auklėtoja
dalia.cikun@sanatorinemokykla.lt
Dovydaitis Saulius
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), fizika ir auklėjamo darbo metodika
Fizikos, informacinių technologijų, žmogaus saugos vyresnysis mokytojas
saulius.dovydaitis@sanatorinemokykla.lt
Gabšienė Giedrė
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), pradinio mokymo pedagogika ir metodika
Auklėtoja metodininkė
giedre.gabsiene@sanatorinemokykla.lt
Greičiūnaitė-Rakickienė Akvilė
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), Muzikos pedagogika
Muzikos vyresnioji mokytoja, mergaičių ansamblio vadovė, vyresnioji auklėtoja
akvile.rakickiene@sanatorinemokykla.lt
Grigaliūnė Anželika
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), anglų kalbos filologija, anglų kalbos ankstyvojo ugdymo pedagogika, pradinio ugdymo pedagogika, karjeros edukologija (magistras)
Auklėtoja, vyresnioji anglų kalbos mokytoja
anzelika.grigaliune@sanatorinemokykla.lt
Gudaitė-Fediuk Rasa
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), pradinių klasių pedagogika ir kūno kultūra, edukologija
Gydomosios kūno kultūros mokytoja metodininkė
rasa.fediuk@sanatorinemokykla.lt
Jakubauskienė Vitalija
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), lietuvių kalba ir literatūra, etika
Etikos mokytoja metodininkė, vyresnioji auklėtoja
vitalija.jakubauskiene@sanatorinemokykla.lt
Jašinskienė Zoolina
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), logopedija
Vyresnioji auklėtoja
zoolina.jasinskiene@sanatorinemokykla.lt
Kankalienė Viga
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), pradinio mokymo pedagogika
Auklėtoja
viga.kankaliene@sanatorinemokykla.lt
Katkevičienė Dina
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), ikimokyklinio auklėjimo pedagogika ir psichologija, pradinio mokymo pedagogika ir metodika
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, auklėtoja
dina.katkeviciene@sanatorinemokykla.lt
Liutkevičienė Irena
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), meninis ugdymas ir tikyba
Katalikų tikybos mokytoja
irena.liutkeviciene@sanatorinemokykla.lt
Lunskis Valdas
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), lietuvių kalba ir literatūra
Lietuvių kalbos mokytojas metodininkas, trečioji vadybinė kategorija
valdas.lunskis@sanatorinemokykla.lt
Navikienė Lina
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), pradinio ugdymo pedagogika
Pradinių klasių mokytoja
lina.navikiene@sanatorinemokykla.lt
Norkus Viktoras
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), lietuvių kalba ir literatūra
Lietuvių kalbos vyresnysis mokytojas, antroji vadybinė kategorija
viktoras.norkus@sanatorinemokykla.lt
Petrauskienė Jovita
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), lietuvių filologija, dalyko pedagogika
Auklėtoja
jovita.petrauskiene@sanatorinemokykla.lt
Prascevičius Romualdas
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), geografija
Geografijos mokytojas metodininkas
romas.prascevicius@sanatorinemokykla.lt
Raudienė Edita
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), pradinio mokymo pedagogika ir metodika
Vyresnioji  auklėtoja
edita.raudiene@sanatorinemokykla.lt
Rimeikytė Sigita
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), anglų filologija, vertimas
Anglų kalbos vyresnioji mokytoja
sigita.rimeikyte@sanatorinemokykla.lt
Rinevienė Justė
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), papildomas ugdymas ir etika, švietimo kokybės vadyba (magistras)
Auklėtoja
juste.rineviene@sanatorinemokykla.lt
Sėjūnas Viktoras
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), kūno kultūra ir sporto pedagogika
Auklėtojas
viktoras.sejunas@sanatorinemokykla.lt
Staponkienė Justė
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), papildomas ugdymas ir etika
Auklėtoja
juste.staponkiene@sanatorinemokykla.lt
Stankaitienė Daiva
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), pradinio mokymo pedagogika ir metodika
Vyresnioji  auklėtoja
daiva.stankaitiene@sanatorinemokykla.lt
Šedienė Loreta
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), istorija ir tarybinė teisė
Istorijos, pilietiškumo pagrindų mokytoja metodininkė
loreta.sediene@sanatorinemokykla.lt
Turauskienė Diana
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), matematikos pedagogika
Matematikos vyresnioji mokytoja
diana.turauskiene@sanatorinemokykla.lt
Veikutienė Asta
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), pradinio mokymo pedagogika ir kūno kultūra, kūno kultūros ir sporto pedagogika (magistras)
Plaukimo mokytoja
asta.veikutiene@sanatorinemokykla.lt

 

Nepagrindinė darbovietė

Vardas Pavardė

Išsilavinimas, specialybė

Mokomieji dalykai, kvalifikacija

Kontaktai

Rimšienė Irma
Aukštasis universitetinis (pedagoginis), pradinio mokymo pedagogika ir metodika, vokiečių kalba ir literatūra
Vokiečių kalbos mokytoja metodininkė
irma.rimsiene@sanatorinemokykla.lt

 

Vardas, Pavardė

Pareigos

Virgilija  Chromcova
Bendrosios praktikos slaugytoja
Masažuotoja
Danutė Česnienė
Dietistė
Irena  Česnulaitienė
Medicinos psichologas
Erika Rimkuvienė
Kineziterapeutė, ergoterapeutė
Danguolė  Kraskauskienė
Socialinis darbuotojas
Gražina  Kondrotienė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Vanda Liukpetrienė
Vaikų  ligų gydytojas
Rimantas Norkus
Gydytojas ortopedas, traumatologas
Irena Pliūrienė
Gydytojas vaikų neurologas
Airida Ribikauskienė
Fizinės medicinos reabilitacijos slaugytojas
Euridija Stabrauskienė
Bendrosios praktikos slaugytoja
Angelė  Stasiulaitienė
Masažuotoja
Rita Steikūnienė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja
Kristina  Šivickienė
Bendrosios praktikos ir fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytoja

Vardas Pavardė

Išsilavinimas

Specialybė

Pareigos

Andrėjaitienė Žaneta
Aukštasis universitetinis
Specialioji pedagogika
Specialioji pedagogė, logopedė
Čerkauskienė Genė
Aukštasis universitetinis
Bibliotekininkystė
Bibliotekos vedėja
Dapkevičienė Virginija
Aukštasis universitetinis
Psichologija
Psichologė
Kraskauskienė Danguolė
Aukštasis universitetinis
Socialinis darbas
Socialinė pedagogė, socialinė darbuotoja
Žymantienė Atena
Aukštasis universitetinis
Specialioji pedagogika
Specialioji pedagogė
MOKYKLOS TARYBA
Pirmininkas Giedrė Gabšienė - auklėtoja
Nariai Aušra Navickienė  - auklėtoja
Laima Rudokienė - mokinio mama
Gintaras Taujenis - mokinės tėtis
 
 

Šiaulių sanatorinės mokyklos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Dainė Bagdonaitė.

El. paštas: dainep@gmail.com

Naujienos

 

Vardas, Pavardė

Pareigos

Daiva Vilcinė
Administratorė
Danutė Mėdžiuvienė
Buhalterė, apskaitininkė kasininkė
Inesa Lileikienė
Sekretorė
Vytautas Skyrius
Ūkvedys
Saulius Dovydaitis
Kompiuterių technikas
Marytė Pociuvienė
Vyriausioji virėja, sandėlininkė
Liudmila Šapkina
Virėja
Rasa Braslauskienė
Virėja
Rima Byčkovienė
Pagalbinė virtuvės darbininkė
Ingrida Kralikienė
Pagalbinė virtuvės darbininkė
Anceta Sungailienė
Pagalbinė virtuvės darbininkė
Elena Urbienė
Mokyklos budėtoja
Bronislava Jakubaitienė
Mokyklos budėtoja
Aldona Burnickienė
Mokyklos budėtoja
Laima Butnorienė
Auklė
Alvyda Marcišauskienė
Auklė
Ona Kanaporienė
Auklė
Svetlana Jankauskienė
Auklė
Sigita Norvaišienė
Auklė, sandėlininkė
Nijolė Šimkuvienė
Sandėlininkė, kiemsargė
Dainius Lėščius
Vairuotojas
Aurelijus Vidmuntas Onaitis
Elektrikas
Reda Rutkauskaitė
Rūbininkė
Irena Kasparavičienė
Valytoja
Eugenija Vasiliauskienė
Valytoja
Emilija Areliūnienė
Valytoja
Ona Svidriūtė
Valytoja
Janina Špukienė
Valytoja
Sigita Dagytė
Plaukimo baseino valytoja
Valerijus Kugelevičius
Plaukimo baseino valytojas