Bendruomenė

LIJANA GIEDRAITIENĖ

Mokyklos direktorė 

El.paštas -  lijana.giedraitiene@sanatorinemokykla.lt

Tel.: +370 65217780

Gyvenimo aprašymas

Pareigybės aprašymas

 

VIKTORAS NORKUS

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui

El.paštas - viktoras.norkus@sanatorinemokykla.lt

Tel.: +370 41524617, +370 68472075

 

IRMA GRABAUSKIENĖ

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir socialiniam darbui

El. paštas - irma.grabauskiene@sanatorinemokykla.lt

Tel.: +370 65620596

 

KRISTINA ŠIVICKIENĖ

Slaugos administratorė

El. paštas - kristina.sivickiene@sanatorinemokykla.lt

Tel.: +370 61384246

 

DANUTĖ NACIONIENĖ

Vyriausiasis buhalteris

El.paštas -  buhalterija@sanatorinemokykla.lt

Tel.841 524617

Pagrindinė darbovietė

Vardas Pavardė
Išsilavinimas
Specialybė
Mokomieji dalykai
Pareigos
Kontaktai
Abromavičienė Asta
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Dailė ir technologijos, dailė
Dailė, auklėtoja,
Vyresnioji auklėtoja, mokytoja
astoolia@mail.com
Bagdonaitė Dainė
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Ikimokyklinio auklėjimo pedagogika ir psichologija, biologija ir chemija, Švietimo vadyba
Gamta ir žmogus, biologija, chemija
Mokytoja metodininkė, trečioji vadybinė kategorija
dainep@gmail.com
Bartašienė Lina
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Matematika, fizika
Matematika, fizika
Vyresnioji mokytoja
linna.bartasiene@gmail.com
Baškevičius Eduardas
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Specialioji pedagogika ir kūno kultūra, taikomoji kūno kultūra
Gydomasis plaukimas, gydomoji kūno kultūra,
Vyresnysis mokytojas
edyssedyss@gmail.com
Beniušienė Rasa
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Pradinio mokymo pedagogika ir metodika
Auklėtoja
Vyresnioji auklėtoja
rasa67ster@gmail.com
Bilevičienė Zita
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Pradinio mokymo pedagogika ir metodika
Pradinių klasių mokytoja
Mokytoja ekspertė
zita.8@mail.ru
Burneckis Sigitas
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Piešimas, braižyba ir darbai
Auklėtojas
Auklėtojas
 
Čikun Dalia
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Rusų kalba ir literatūra
Rusų kalba, auklėtoja
Vyresnioji auklėtoja, mokytoja
 
Dargienė Zinaida
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Choro dirigavimas
Auklėtoja
Vyresnioji auklėtoja
z.dargiene@gmail.com
Dovydaitis Saulius
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Fizika ir auklėjamo darbo metodika
Fizika, informatika, civilinė sauga ir saugus eismas
Vyresnysis mokytojas
sauliusdovydaitis1@gmail.com
Gabšienė Giedrė
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Pradinio mokymo pedagogika ir metodika
Auklėtoja
Auklėtoja metodininkė
giedregab@gmail.com
Greičiūnaitė-Rakickienė Akvilė
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Muzikos pedagogika
Muzika, mergaičių ansamblio vadovė, auklėtoja
Vyresnioji auklėtoja,  vyresnioji mokytoja
akvile.rakickiene@gmail.com
Gudaitė-Fediuk Rasa
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Pradinių klasių pedagogika ir kūno kultūra, edukologija
Gydomoji kūno kultūra
Mokytoja metodininkė
rasagudaite@yohoo.com
Jakubauskienė Vitalija
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Lietuvių kalba ir literatūra, etika
Etika, auklėtoja
Mokytoja metodininkė, vyresnioji auklėtoja
vitalija.klivija@gmail.com
Jašinskienė Zoolina
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Logopedija
Auklėtoja
Vyresnioji auklėtoja
 
Liutkevičienė Irena
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Meninis ugdymas ir tikyba
Katalikų tikyba
Mokytoja
 
Lunskis Valdas
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Lietuvių kalba ir literatūra
Lietuvių kalba
Mokytojas metodininkas, trečioji vadybinė kategorija
valda.lunskis@gmail.com
Navickienė Aušra
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Pradinio mokymo pedagogika ir metodika
Auklėtoja
Vyresnioji auklėtoja
ausra.ragana@gmail.com
Navikienė Lina
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Pradinis ugdymo pedagogika
Pradinių klasių mokytoja
Pradinių klasių mokytoja
lnavike@gmail.com
Norkus Viktoras
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Lietuvių kalba ir literatūra
Lietuvių kalba
Vyresnysis mokytojas, antroji vadybinė kategorija
viknoras@gmail.com
Petrauskienė Jovita
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Lietuvių filologija, dalyko pedagogika
Auklėtoja
Auklėtoja
jovita.petrauskiene@gmail.com
Prascevičius Romualdas
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Geografija
Geografija
Mokytojas metodininkas
prasromas@gmail.com
Raudienė Edita
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Pradinio mokymo pedagogika ir metodika
Auklėtoja
Vyresnioji  auklėtoja
edita@eder.lt
Raugas Rimgaudas
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Fizinė kūno kultūra
Gydomoji kūno kultūra ir gydomasis plaukimas
Vyresnysis mokytojas
rimg.raug@gmail.com
Rimeikytė Sigita
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Anglų filologija, vertimas
Anglų kalba
Vyresnioji mokytoja
sigitarimeikyte@gmail.com
Staponkienė Justė
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Papildomas ugdymas ir etika,
Auklėtoja
Auklėtoja
juste.staponkiene@gmail.com
Stankaitienė Daiva
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Pradinio mokymo pedagogika ir metodika
Auklėtoja
Vyresnioji auklėtoja
daiva99@gmail.com
Šedienė Loreta
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Istorija ir tarybinė teisė
Istorija, pilietiškumo pagrindai
Mokytoja metodininkė
sedieneloreta@gmail.com
Katkevičienė Dina
Aukštasis universitetinis (pedagoginis)
Ikimokyklinio auklėjimo pedagogika ir psichologija, pradinio mokymo pedagogika ir metodika 
Auklėtoja
Mokytoja metodininkė
 

 

Nepagrindinė darbovietė

Vardas Pavardė

Išsilavinimas

Specialybė

Mokomieji dalykai

Pareigos

Kontaktai

Rimšienė Irma

Aukštasis universitetinis (pedagoginis)

Pradinio mokymo pedagogika ir metodika, vokiečių kalba ir literatūra

Vokiečių kalba

Mokytoja metodininkė

 

 

Vardas, Pavardė

Pareigos

Virgilija  Chromcova

Bendrosios praktikos slaugytoja

Masažuotoja

Irena  Česnulaitienė

Medicinos psichologas

Erika Rimkuvienė

Kineziterapeutė

Danguolė  Kraskauskienė

Socialinis darbuotojas

Gražina  Kondrotienė

Bendrosios praktikos slaugytojas

Vanda Liukpetrienė

Vaikų  ligų gydytojas

Elena  Motuzienė

Bendrosios praktikos slaugytojas

Rimantas Norkus

Gydytojas ortopedas, traumatologas

Irena Pliūrienė

Gydytojas vaikų neurologas

Airida Ribikauskienė

Fizinės medicinos reabilitacijos slaugytojas

Erika  Rimkuvienė

Ergoterapeutė

Euridija Stabrauskienė

Bendrosios praktikos slaugytoja

Angelė  Stasiulaitienė

Masažuotoja

Rita Steikūnienė

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja

Kristina  Šivickienė

Bendrosios praktikos ir fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytoja

Vardas Pavardė

Išsilavinimas

Specialybė

Pareigos

Andrėjaitienė Žaneta

Aukštasis universitetinis

Specialioji pedagogika

Specialioji pedagogė, logopedė

Dapkevičienė Virginija

Aukštasis universitetinis

Psichologija

Psichologė

Kraskauskienė Danguolė Aukštasis universitetinis Socialinis darbas

Socialinis pedagogas, socialinė darbuotoja

Čerkauskienė Genė

Aukštasis universitetinis

Bibliotekininkystė

Bibliotekos vedėja

MOKYKLOS TARYBA
Pirmininkas Giedrė Gabšienė - auklėtoja
Nariai Aušra Navickienė  - auklėtoja
Laima Rudokienė - mokinio mama
Gintaras Taujenis - mokinės tėtis
 
 

Šiaulių sanatorinės mokyklos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Dainė Bagdonaitė.

El. paštas: dainep@gmail.com

Naujienos

 

Vardas, Pavardė

Pareigos

Danutė Mėdžiuvienė

Buhalteris, apskaitininkas kasinnkas

Kristina Lašaitė

Vyresnysis sekretorius

Vytautas Skyrius

Ūkvedys

Saulius Dovydaitis

Kompiuterių technikas

Marytė Pociuvienė

Vyriausias virėjas, sandėlininkas

Liudmila Šapkina

Virėjas

Rasa Braslauskienė

Virėjas

Rima Byčkovienė

Pagalbinis virtuvės darbininkas

Ingrida Kralikienė

Pagalbinis virtuvės darbininkas

Anceta Sungailienė

Pagalbinis virtuvės darbininkas

Elena Urbienė

Mokyklos budėtojas

Bronislava Jakubaitienė

Mokyklos budėtojas

Aldona Burnickienė

Mokyklos budėtojas

Laima Butnorienė

Auklė

Alvyda Marcišauskienė

Auklė

Ona Kanaporienė

Auklė

Svetlana Jankauskienė

Auklė

Sigita Norvaišienė

Auklė, sandėlininkas

Nijolė Šimkuvienė

Sandėlininkas, kiemsargis

Dainius Lėščius

Vairuotojas

Aurelijus Vidmuntas Onaitis

Elektrikas

Stanislava Plungienė

Siuvėja

Reda Rutkauskaitė

Rūbininkas

Irena Kasparavičienė

Valytojas

Eugenija Vasiliauskienė

Valytojas

Emilija Areliūnienė

Valytojas

Ona Svidriūtė

Valytojas

Janina Špukienė

Valytojas

Sigita Dagytė

Plaukimo baseino valytojas

Valerijus Kugelevičius

Plaukimo baseino valytojas