Solidarumo bėgimas

Paskelbta 2018-10-11

Solidarumo bėgimas – tai jau 5-tąjį gimtadienį švenčianti organizacijos „Gelbėkit vaikus“ socialinė iniciatyva, kurioje spalio 10 d. dalyvavo dvi mokyklos - tai Šiaulių sanatorinės mokyklos ir  Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus bendruomenės.  Šių metų 5-tojo solidarumo bėgimo metu surinkta parama bus skirta organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti ir vaikų žaidimų aikštelėms Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose įrengti. Smagu palaikyti šią iniciatyvą ir prisidėti prie vaikų gerovės. Mūsų mokyklą garbingai atstovavo 7 ir 8a klasės mokiniai bei mokytojos Rasa Gudaitė-Fediuk, Vilija Taujanskaitė-Kaušė ir socialinė pedagogė Danguolė Kraskauskienė.

Informaciją parengė socialinė pedagogė Danguolė Kraskauskienė